Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Přijďte si to vyžehlit (i u svého životního prostředí)

Přijďte si to vyžehlit (i u svého životního prostředí)
V pátek 7. června mezi 13.30 a 16.30 hod. se na Masarykově náměstí v Pelhřimově uskuteční akce pro širokou veřejnost zaměřená na zpětný odběr vysloužilých elektrozařízení s názvem Přijďte si to vyžehlit. Kraj Vysočina podporuje tuto problematiku ze společného projektu se společností ELEKTROWIN a.s., která plní povinnosti pro zpětný odběr, oddělený sběr, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu pro skupiny elektrozařízení velké a malé domácí spotřebiče, elektrické a elektronické nástroje.
 

 
 

Za vysloužilý elektrospotřebič přinesený k recyklaci, dostane každý vstupenku do Muzea rekordů a kuriozit a navíc bude ve hře o novou ŽEHLIČKU, SEKAČKU na trávu a další ceny.

 

Kromě řady zajímavých informací týkajících se dalšího využití vyřazených spotřebičů čeká na příchozí i výstava unikátních historických žehliček, příjemná country muzika, nafukovací skákací konvička pro děti, MISS ŽEHLIČKA a další hry a soutěže o ceny.

 

A ve spolupráci s pelhřimovskými základními školami bude akce, pod taktovkou Agentury Dobrý den, zahájena pokusem o zápis do České knihy rekordů: NEJVÍC LIDÍ S VYSLOUŽILÝM ELEKTROSPOTŘEBIČEM.

 

„Děkujeme všem, kteří přispějí a předají zbytečné elektro k dalšímu využití. Projekt kraje se společností Elektrowin vytváří čtvrtým rokem podmínky k rozvoji sběru vysloužilých elektrozařízení a podporuje aktivní účast obyvatel na třídění a předcházení vzniku odpadů,“ hodnotí spolupráci krajský radní pro životní prostředí Zdeněk Chlád.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.6.2013 / 5.6.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze