Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

(Za)chráněná fauna zve do Pavlova

(Za)chráněná fauna zve do Pavlova
Krajský koordinátor environmentální výchovy a osvěty, záchranná Stanice Pavlov už tuto sobotu 27. dubna od 10 hodin zahajuje novou návštěvnickou sezónu. Kromě komentovaných prohlídek stanice je připravena také živá hudba nebo projížďky na koních po okolí. Nebudou chybět ani tradiční obyvatelé stanice – dravci, vydry a další zástupci živočišné říše. Jste srdečně zváni!
 

 
 

Stanice Pavlov, o.p.s. vznikla v roce 2009 a navázala na činnost Stanice ochrany fauny v Pavlově založené v roce 1989 a provozované do konce roku 2009 Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR. Vedle záchrany různých druhů živočichů se zaměřuje také na environmentální výchovu a osvětu, což dokládá řada akcí, které se každoročně ve stanici v Pavlově konají.

 

Záchranná stanice v Pavlově může pokračovat ve své činnosti i díky každoroční podpoře od Kraje Vysočina. Od roku 2010 poslal kraj do Pavlova ze svého rozpočtu více než 4,5 milionu korun. Také pro rok 2013 byl na provoz a činnost stanice schválen příspěvek a to ve výši 1,5 milionu korun.

 

Více informací naleznete na www.stanicepavlov.eu

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.4.2013 / 26.4.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky > Památkový fond

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze