Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference ISSS: Kraj Vysočina představí své novinky v oblasti eHealth a v Geoinformatice

Konference ISSS: Kraj Vysočina představí své novinky v oblasti eHealth a v Geoinformatice
Kraj Vysočina bude i letos prezentovat své IT aktivity na celostátní konferenci Internet ve státní správě a samosprávě v Hradci Králové. 8.-9. dubna 2013 se budou odborníci na informační technologie ve státní správě věnovat aktuálním otázkám rozvoje hlavních projektů e-governmentu, problematice základních registrů nebo např. digitalizaci, archivaci a bezpečnosti elektronických dokumentů.
 

 
 

“Kraj Vysočina v rámci konference představí aktuální stav rozvoje IT především v oblasti zdravotnictví neboli eHealth a Geoinformatiky. V rámci stánku kraje pak budou prezentovány nové informační systémy a výstupy EU projektů dokončených v roce 2012 a 2013,” uvedl Petr Pavlinec, vedoucí odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina. Petr Pavlinec také hned v první den konference přednese příspěvek avizující právě připravované aktivity krajů v oblasti IT až do roku 2020. V sekci elektronizace zdravotnictví bude novinky ověřené v krajských nemocnicích Vysočiny přednášet David Zažímal z Nemocnice Jihlava a Lubomír Jůzl z krajského oddělení GIS se podělí o zkušenosti s využíváním krajského geoportálu.

 

„V rámci konference je připraven i speciální program pro země Visegrádské čtyřky. V rámci projektu LDAV4 tedy Lokální digitální agendy v zemích Visegrádské čtyřky byly mapovány stavy zavádění eGovernmentu a využití informačních a komunikačních technologií při modernizaci veřejné správy ve vybraných územích samosprávách v jednotlivých visegrádských zemích,“ informovala Martina Rojková z krajského odboru informatiky.

 

Kraj Vysočina se konference ISSS v Hradci Králové účastní už po 13. Podrobný program konference je dostupný na http://www.isss.cz/program.asp

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.4.2013 / 5.4.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze