Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

I rodiče mohou získat informace o elektronické bezpečnosti

Bezpečnost dětí na internetu
Pokud doufáte, že se vás a vašich dětí problémy na Internetu netýkají, jste na omylu. Přečtěte si knihu nebo shlédněte video a pravděpodobně zjistíte, že vaše sladká nevědomost a nemístná sebejistota jim může ublížit. Národní centrum bezpečnějšího internetu poskytuje i vzdělávací materiály pro rodiče.
 

 
 

Pokud doufáte, že se vás a vašich dětí problémy na Internetu netýkají, jste na omylu. Přečtěte si knihu nebo shlédněte video a pravděpodobně zjistíte, že vaše sladká nevědomost a nemístná sebejistota jim může ublížit. Národní centrum bezpečnějšího internetu ve spolupráci s předními odborníky v oboru vydalo velmi významnou knižní publikaci, která nese název "Bezpečnost dětí na Internetu – Rádce zodpovědného rodiče." Obsah publikace se věnuje tématům, které postihují celou škálu problematiky bezpečného užívání online technologií a minimalizaci potenciálních rizik, na které uživatel v jeho prostředí může narazit.  Více informací o knize naleznete zde.

Pokud preferujete jiný způsob předávání informací, můžete shlédnout animovaný film Digitální vesmír vašich dětí. Tento film připravilo Národní centrum bezpečnějšího internetu a je určen rodičům. Názorně vysvětluje, s kým Vaše děti komunikují v prostředí online.

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 26.3.2013 / 26.3.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze