Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Mladí autoopraváři z Vysočiny uspěli na soutěži v Mladé Boleslavi

Mladí autoopraváři z Vysočiny uspěli na soutěži v Mladé Boleslavi
V rámci odborné soutěže Autoopravář roku 2013 se ve dnech 11. 3. 2013 až 13. 3. 2013 konalo národní finále 19. ročníku soutěže Automechanik Junior 2013 a 3. ročník soutěže Autotronik junior 2013. Soutěž se konala v prostorách Service Training Center ŠKODA AUTO a. s. v Mladé Boleslavi. Národního finále se účastnili vítězové krajských kol, 28 nejlepších automechaniků a 14 nejlepších autotroniků z celé České republiky. Střední školu automobilní Jihlava a Kraj Vysočina reprezentovali žáci Jaroslav Neubauer za automechaniky a Jakub Malina za autotroniky. Po dvoudenním maratónu, kdy žáci soutěžili v testové, poznávací a praktické části, získal Jaroslav Neubauer 3. místo a Jakub Malina vybojoval ve své kategorii dokonce prvenství.
 

 
 

V návaznosti na toto celostátní finále soutěží určených pro žáky autooborů se o den později konalo opět v prostorách  Service Training Center ŠKODA AUTO a. s.mezinárodní finále soutěže Automechanik Junior 2013. V této soutěži  proti sobě nastoupilo 5 nejlepších automechaniků z České republiky a 5 nejlepších automechaniků ze Slovenské republiky. Žák SŠA Jihlava Jaroslav Neubauer uspěl v silné konkurenci a obsadil skvělé 2. místo.

 

Výsledky uvedených soutěží  prokázaly, že Střední škola automobilní v Jihlavě patří ke špičkám v praktické i teoretické přípravě žáků v autooborech. Výkony Jaroslava Neubauera i Jakuba Maliny tak bezezbytku naplnily motto školy „Tradice – kvalita - úspěch“.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.3.2013 / 26.3.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze