Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Na druhém plesu Rodinných pasu se všichni dobře bavili

Na druhém plesu Rodinných pasu se všichni dobře bavili
Radní Kraje Vysočina Jana Fialová, Marie Kružíková a Petr Krčál se zúčastnili v pořadí druhého plesu Rodinných pasů Kraje Vysočina. Už tradiční akci, která se uskutečnila v hotelu Gustav Mahler, navštívilo více než dvě stě hostů. A kdo přišel, nelitoval!
 

 
 

K tanci a k poslechu hrála skupina Mercedes band, ale také Karel Gott Revival Morava. Pro návštěvníky byla připravena ukázka živých zvířat, nechyběla ani tombola. Štěstí se usmálo na mladou rodinu, která získala hlavní cenu, a to týdenní rodinný pobyt v rakouských Alpách. Svým slovem bavil moderátor večera Milan Řezníček.

 

Během plesového veselí byl představen v pořadí devítitisící Senior Pas v Kraji Vysočina. Na jeho počest byl v průběhu večera nakrojen slavnostní dort. „Toto číslo svědčí nejen o životaschopnosti, ale především o smyslu tohoto projektu. Zároveň je pro nás závazkem do další práce,“ pronesl radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.

 

Se sobotním večerem však mohl být spokojen. Druhý ročník plesu dopadl na výbornou!  Akce se konala ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina, které zastupovala ředitelka Kristýna Vostálová. Partnerem plesu byla také Zoologická zahrada Jihlava. Její ředitelka Eliška Kubíková návštěvníkům představila nový pavilon žiraf, který bude letos otevřen. Maskot žirafince, více než 1,5 metru vysoká plyšová žirafa, byl jednou z cen sobotní tomboly.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 25.3.2013 / 25.3.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze