Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zahájeno hlasování do ankety Zlatá jeřabina 2012

Hlasování probíhá od 11. března do 19. dubna 2013.
 

 
 

Hlasování o Zlatou jeřabinu – Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2012 zahájeno

 

Soutěžní kategorie: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví

Hlasování probíhá od 11. března 2013 do 19. dubna 2013

 

9. ročník ankety Zlatá jeřabina představuje šedesát kulturních počinů vybraných odbornou pracovní skupinou a následně potvrzených Radou Kraje Vysočina, které budou od 11. března až do 19. dubna soutěžit o hlasy veřejnosti zde.

Všechny soutěžní kulturní počiny jsou prezentovány krátkou anotací a fotografiemi vystihujícími atmosféru akcí či stav památek před a po jejich obnově.

 

Kompletní seznam kulturních počinů v obou kategoriích - Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví - naleznete na níže uvedeném hlasovacím formuláři.

Hlasovat je možné elektronicky prostřednictvím hlasovacího formuláře nebo písemně pomocí originálního hlasovacího lístku uveřejněného v březnových novinách Kraj Vysočina.

 

Mediálním partnerem ankety Zlatá jeřabina 2012 jsou Jihlavské listy.

 

Hlasování

Elektronické hlasování

Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit formulář ve spodní části seznamu soutěžních akcí a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety.

 

Hlasovací formulář

 

Písemné hlasování

Hlasování je možné též písemnou formou prostřednictvím hlasovacího lístku, který bude uveřejněn v březnovém čísle novin Kraj Vysočina společně se seznamem kulturních počinů v obou kategoriích – pouze originál hlasovacího lístku bude započítán jako platný hlas. Hlasovací lístky zasílejte na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „Zlatá jeřabina 2012“.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bc. Veronika Švarcová
Vytvořeno / změněno: 11.3.2013 / 11.3.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze