Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Grand restaurant festival letos zavítal i na Vysočinu

Grand restaurant festival letos zavítal i na Vysočinu
Až do konce února nabízí stále oblíbenější Grand restaurant festival nevšední gastronomické zážitky. V duchu motta „Nejezte blbě“ a za příznivé ceny mohou lidé ochutnat vybrané delikatesy hned ve stovce vyhlášených restaurací po celém Česku. V Kraji Vysočina zavítal festival chutí do Jihlavy a Pelhřimova a záštitu nad jeho konáním v našem regionu převzala radní pro oblast cestovního ruchu Marie Kružíková. Novinkou letošního ročníku je propagace lokálních surovin, biopotravin a ekologických farem, které spolupracují s festivalovými restauracemi.
 

 
 

Jedná se již o IV. ročník této ojedinělé gastronomické akce, kterou pořádají organizátoři úspěšného projektu PRAGUE FOOD FESTIVAL.  Široká nabídka festivalového programu obsahuje speciální „Mňam balíčky“, „Mňam Busy" a "Mňam Vlaky“. Partnerem je agentura CzechTourism s projektem Czech Specials.

 

Výběr ze specialit Grand restaurant festivalu:

filátko z krokodýla, křepelčí stehýnka na nádivce z pancetty, půlku kanadského humra na mainský způsob nebo úplně klasické pečené selátko na šalotce a česneku s kroupovým prejtem, staročeské povidlové taštičky, roládu z romanovské ovce, grilované filety z litomyšlského pstruha, vepřový krk sous-vide z biofarmy Sasov na černém pivě, rozmarýnu nebo jablko v županu s vanilkovým krémem.

 

K tomu, abyste se mohli zúčastnit GRAND RESTAURANT FESTIVALU, musíte mít zakoupenu festivalovou ochutnávku ve vámi vybrané restauraci. K tomu navíc si můžete přiobjednat např.: Mňam Bus, Mňam Vlak či Mňam Balíček na příslušný den a čas. Prodej ochutnávek a více informací o festivalu na www.grandrestaurantfestival.cz. Ochutnávky jsou v rozmezí od 200,- Kč do 600,- Kč.  Připraveny jsou také dárkové poukazy.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 14.2.2013 / 14.2.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze