Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zveřejněna závěrečná brožura projektu LDA V4!

LDAV4
Cílem strategického projektu Lokální digitální agenda v zemích Visegrádské čtyřky (LDA-V4) bylo zmapování stavu zavádění eGovernmentu a využití informačních a komunikačních technologií (ICT) při modernizaci veřejné správy ve vybraných územích samosprávách v jednotlivých visegrádských zemích v kontextu evropských i národních strategií a programů - souhrnné výsledky jsou zveřejněny v závěrečné brožuře projektu.
 

 
 

Účastníci projektu Lokální digitální agenda v zemích V4 vyjádřili přesvědčení, že právě spolupráce na obdobných projektech, analýzy, poměřování, sdílení zkušeností a propagace příkladů dobré praxe jsou přínosné pro další kroky při modernizace veřejné správy s využitím ICT v krajích, městech a obcích.

Projekt LDA-V4 byl a je příležitostí dobře se rozhlédnout, zhodnotit co se daří a na jaké problémy je třeba zaměřit další pozornost. Vytváří dobré podmínky pro další rozvoj spolupráce, ve které je žádoucí pokračovat v rámci případných navazujících projektů i odborné diskuze, např. při konferencích, jakými jsou V4DIS, ITAPA a další.

Tým projektu děkuje všem, kteří se podíleli na jeho realizaci. Ať již přispěli dobrým nápadem v metodické oblasti, pomohli při soustředění podkladů nebo jejich zpracování do konečné podoby.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 18.1.2013 / 18.1.2013
Informace vyžadují kontrolu

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > LDA-V4 > News
 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky > Památkový fond

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze