Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina podporuje Den bezpečnějšího internetu 2013

Podporujeme Den bezpečnějšího internetu
Den bezpečnějšího internetu 2013 proběhne 5. února 2013 a jeho hlavním tématem bude zodpovědnost a práva uživatele v oblasti online komunikace. Pracovní skupina elektronické bezpečnosti při příležitosti Dne bezpečnějšího internetu vyhlásí výsledky soutěže Internet - se mnou se bát nemusíš. Vyhlášení výsledků proběhne 6. února v Kongresové sále Krajského úřadu Kraje Vysočina.
 

 
 

Den bezpečnějšího internetu 2013 proběhne 5. února a jeho hlavním tématem bude zodpovědnost a práva uživatele v oblasti online komunikace. Den bezpečnějšího internetu je každoročně organizován a koordinován mezinárodní sítí osvětových center INSAFE. Národní centrum bezpečnějšího internetu je členem INSAFE a propaguje kampaň Dne bezpečnějšího internetu v České republice na stránkách Saferinternetday.cz. Více informací naleznete stránkách Dne bezpečnějšího internetu.

Téma Dne bezpečnějšího internetu bude provázet motto: „Connect with Respect – online rights and responsibilities“, které by se dalo volně přeložit „komunikujte ohleduplně“. Vyzývá především k uvědomění si vlastní zodpovědnosti ve světě internetu nejen vůči sobě, ale samozřejmě i k ostatním uživatelům. Cílí na vyšší ochranu vlastního soukromí, respektování práv dalších uživatelů a užívání online prostředí s ohledem na základní pravidla netikety.

Pracovní skupina elektronické bezpečnosti při příležitosti Dne bezpečnějšího internetu vyhlásí výsledky soutěže Internet - se mnou se bát nemusíš. Vyhlášení výsledků proběhne 6. února v Kongresové sále Krajského úřadu Kraje Vysočina.

 

Den bezpečnějšího internetu 2013

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 9.1.2013 / 9.1.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Fotogalerie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze