Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina podporuje Den bezpečnějšího internetu 2013

Podporujeme Den bezpečnějšího internetu
Den bezpečnějšího internetu 2013 proběhne 5. února 2013 a jeho hlavním tématem bude zodpovědnost a práva uživatele v oblasti online komunikace. Pracovní skupina elektronické bezpečnosti při příležitosti Dne bezpečnějšího internetu vyhlásí výsledky soutěže Internet - se mnou se bát nemusíš. Vyhlášení výsledků proběhne 6. února v Kongresové sále Krajského úřadu Kraje Vysočina.
 

 
 

Den bezpečnějšího internetu 2013 proběhne 5. února a jeho hlavním tématem bude zodpovědnost a práva uživatele v oblasti online komunikace. Den bezpečnějšího internetu je každoročně organizován a koordinován mezinárodní sítí osvětových center INSAFE. Národní centrum bezpečnějšího internetu je členem INSAFE a propaguje kampaň Dne bezpečnějšího internetu v České republice na stránkách Saferinternetday.cz. Více informací naleznete stránkách Dne bezpečnějšího internetu.

Téma Dne bezpečnějšího internetu bude provázet motto: „Connect with Respect – online rights and responsibilities“, které by se dalo volně přeložit „komunikujte ohleduplně“. Vyzývá především k uvědomění si vlastní zodpovědnosti ve světě internetu nejen vůči sobě, ale samozřejmě i k ostatním uživatelům. Cílí na vyšší ochranu vlastního soukromí, respektování práv dalších uživatelů a užívání online prostředí s ohledem na základní pravidla netikety.

Pracovní skupina elektronické bezpečnosti při příležitosti Dne bezpečnějšího internetu vyhlásí výsledky soutěže Internet - se mnou se bát nemusíš. Vyhlášení výsledků proběhne 6. února v Kongresové sále Krajského úřadu Kraje Vysočina.

 

Den bezpečnějšího internetu 2013

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 9.1.2013 / 9.1.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze