Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Seminář MPO o připravovaném Seed fondu

Ke zvýšení povědomí o připravovaném Seed fondu zejména mezi mladou generací, nositeli nových nápadů a tvůrci inovačních řešení připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu cyklus 15 seminářů zaměřených na studenty, doktorandy a další představitele akademické sféry.
 

 
 

Seed fond je nový nástroj podpory podnikání připravený MPO v rámci OPPI, kdy namísto obvyklých dotací resp. bankovních produktů mohou žadatelé získat investice rizikového kapitálu. Je určen především začínajícím podnikatelům, kteří hledají zárodečný nebo startovní kapitál k rozjezdu firmy založené na nových nápadech a inovacích.

Cyklus seminářů odstartoval 10. října 2012 na Karlově univerzitě v Praze a bude pokračovat na dalších 14 vysokých školách technického a přírodovědného směru (např. 17. 10. 2012 na Masarykově univerzitě v Brně, 1. 11. 2012 na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, 21. 11. 2012 na VUT v Brně atd.). Zakončení cyklu je naplánováno na 29. listopadu v Hradci Králové. Účast na seminářích je bezplatná, je však třeba se předem registrovat.

Bližší informace, včetně termínů a místa konání seminářů, naleznete zde.

Zdroj: http://www.businessinfo.cz/

 
Zodpovídá: Miroslava Marková
Vytvořeno / změněno: 12.10.2012 / 12.10.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor regionálního rozvoje > Podpora podnikání

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze