Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Šiklův mlýn hostil největší setkání rodin v České republice

Šiklův mlýn hostil největší setkání rodin v České republice
Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, jeho náměstek Vladimír Novotný a krajští radní Petr Krčál a Josef Matějek se v sobotu 25. srpna zúčastnili Mezigeneračního setkání rodin ve westernovém městečku Šiklův mlýn. Největší setkání rodin v České republice se uskutečnilo v rámci projektu Rodinných pasů a Senior pasů.
 

 
 

Letos se konal již sedmý ročník této tradiční akce. Poprvé však byl rozšířen o program pro držitele Senior pasů. Do zábavního areálu tak zavítali nejen rodiče s dětmi, ale také jejich prarodiče.

 

Všichni účastníci se mohli těšit z bohatého programu. Pro děti byl přichystán nespočet atrakcí a soutěží. Jejich rodiče či prarodiče si mohli prohlédnout westernové městečko, zhlédnout dobové představení, umění artistů či jen tak v klidu odpočívat. Přímo pro seniory byla také otevřena senior kavárna a takzvaný seniorpoint.

 

V programu bylo také pamatováno na známé osobnosti. Koncert na podiu v Rodeo aréně odehrály české superstar Petr Bende a Zbyněk Drda. Největší ohlas však mělo superfinále soutěže „Čenda hledá supertalent“, která podporuje všechny aktivní děti v jejich činnostech a zájmech a do které se letos přihlásilo 436 soutěžících.  V celkem 17 vystoupeních těch nejlepších se ukázali tanečníci, zpěváci, herci, hráči na rozličné hudební nástroje, žongléři i gymnastky.

 

O celkovém vítězi rozhodovala porota, v níž zasedli také náměstek hejtmana Kraje Vysočina Vladimír Novotný a radní Petr Krčál. Byť letos na rozdíl od minulého ročníku nezískal hlavní cenu soutěžící z Vysočiny, byli její zástupci spokojeni.

 

„V letošním roce slavíme v Kraji Vysočina tři prvenství. V lednu byl předán Rodinný pas s pořadovým číslem 10.000, na přelomu června a července byla schválena nová Koncepce rodinné politiky Kraje Vysočina a na konci října začneme vydávat seniorpasy,“ pronesl radní Petr Krčál.

 

Součástí rodinného programu bylo také vyhlášení výsledků soutěže Regionální potravina Kraje Vysočina spojené s dosud největší ochutnávkou regionálních potravin.

 

 

 

Šiklův mlýn hostil největší setkání rodin v České republice

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 27.8.2012 / 27.8.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze