Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

O víkendu startuje Zlatá podkova Kraje Vysočina

O víkendu startuje Zlatá podkova Kraje Vysočina
47. ročník tradiční soutěže v jezdecké všestrannosti a soutěžích spřežení Zlatá podkova Humpolec otevře brány veřejnosti už tento pátek 24. srpna 2012. Třídenní soutěž na kolbišti Dusilov slibuje závody 130 přihlášených koní v sedlových i vozatajských kategoriích včetně divácky atraktivní zručnosti v tahu klády. Zlatá podkova je již tradičně finančně podporována Krajem Vysočina, který se tak stal součástí její nejprestižnější kategorie.
 

 
 

Nejsledovanější finále Zlaté podkovy Kraje Vysočina přijde na program v neděli 26. srpna po poledni. O maximum bodů bude bojovat 23 startujících, mezi nimi i domácí Radka Dvořáková s Porlanou a Damilou z JK Cavalier Rynárec nebo Pavlína Moravová a Daise a Markéta Máchová a Aféra obě z JK Humpolec. Na startu této prestižní soutěže, která je vyvrcholením celoročního seriálu jedenácti dílčích závodů, bude letos chybět loňský vítěz Petr Myška, naopak Lubomír Vrtek s Dallasem budou chtít jistě vylepšit své loňské stříbrné místo.

Doprovodný program nedělního parkurového dne bude zajišťovat mimo jiné také promotým Kraje Vysočina, který v tradičním bílém stanu připravuje pro velkou i malou veřejnost zajímavé soutěže a hry.

 

Kompletní program Zlaté podkovy 2012 je k dispozici na: http://www.zlatapodkova.cz/index.php

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.8.2012 / 23.8.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze