Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Připojte se ke 4. ročníku Týdne sociálních služeb ČR

Připojte se ke 4. ročníku Týdne sociálních služeb ČR
Pod sloganem „… aby se člověk cítil být člověkem“ se od 8. do 14. října 2012 uskuteční již 4. ročník celostátního Týdne sociálních služeb ČR. Projekt tradičně vyhlašovaný Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí má za cíl široké veřejnosti představit sociální služby, které jsou v České republice poskytovány přibližně 7 % populace a které od 90. let procházejí procesem výrazného zvyšování kvality i dostupnosti
 

 
 

„Stejně jako v uplynulých letech mezi hlavní události Týdne sociálních služeb bude na Vysočině patřit tradiční akce „Srdce na dlani“ nebo akce v rámci vzdělávání seniorů na Univeržitě třetího věku ve Velkém Meziříčí a Pelhřimově. Významnou akcí se stane i veletrh sociálních služeb ve Žďáru nad Sázavou, který bude doprovázet oslava svátku seniorů. Týden sociálních služeb však zahrnuje také řadu aktivit na regionální a lokální úrovni, ke kterým se mohou připojit jednotliví poskytovatelé sociálních služeb, orgány veřejné správy, zájmová sdružení a další organizace“, dodává krajský radní pro sociální záležitosti Petr Krčál.

 

 Je také možno se zapojit např. do celostátního Dne otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb (9. a/nebo 10. 10.) či do tzv. „doprovodných aktivit“, kam každoročně patří řada výstav, soutěží, festivalů, přednášek, seminářů, konferencí apod. pro poskytovatele či uživatele sociálních služeb nebo širokou veřejnost. Více informací získáte na webových stránkách http://www.tyden-socialnich-sluzeb.cz/ a www.stastne-stari.cz.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 10.8.2012 / 10.8.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze