Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Radní Petr Krčál navštívil děti na táboře. Přivezl jim dort

Radní Petr Krčál navštívil děti na táboře. Přivezl jim dort
O tom, že dětský úsměv patří mezi nejcennější odměny, se přesvědčil radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál. V uplynulých dnech navštívil dětský tábor v Dolním Mrzatci nedaleko Telče, o jehož organizaci se stará občanské sdružení DE.LEV.VO.S. a v jehož čele stojí rozhlasový moderátor Milan Řezníček. Ten se svými přáteli každoročně odjíždí trávit 14 dnů v přírodě odříznutí od civilizace společně s dětmi. Na dětský tábor, jehož turnus se tentokrát nesl ve filmovém duchu, se sjely nejen děti, které vyrůstají po boku svých rodičů, ale také děti, které pobývají v dětských domovech.
 

 
 

A právě na děti radní Petr Krčál myslel nejvíce. Dovezl jim totiž dvoupatrový dort. „I já jsem kdysi patřil mezi nedočkavé účastníky letních táborů. Vzpomínky z těchto míst patří k těm nejhezčím,“ prozradil Petr Krčál.

 

Záhy si tak získal srdce většiny dětí, s nimiž strávil část odpoledne. Dozvěděl se od nich, co již všechno zažily a podílel se s nimi na přípravách večerního divadelního představení. Vřelého přijetí se radní dočkal také od organizátorů, kteří jej přivítali tradičně, tedy chlebem a solí.  Následovala prohlídka tábořiště a již zmíněné chvilky s dětmi, kterým dle jejich slov na táboře nic nechybělo.  Navíc je ten den čekala sladká tečka v podobě darovaného dortu.

 

„Je jen dobře, že se nadále pořádají tábory a že jejich organizátoři neztrácejí chuť věnovat svůj čas dětem. Děti jistě ocení, že mohou pobývat v kolektivu, plnit táborové úkoly, sdílet společnou radost, s čímž se pojí také navazování nových přátelství. Každá taková milá zkušenost se počítá. Jsem rád, že se jí dostává i dětem z dětských domovů,“ uzavřel těmito slovy svoji návštěvu Petr Krčál.

 

 

 

Radní Petr Krčál navštívil děti na táboře. Přivezl jim dort

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 31.7.2012 / 31.7.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze