Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvánka na "Internet v Telči 2012"

IVT 2012
Společnost AutoCont CZ, a.s. a odbor informatiky KrÚ Kraje Vysočina Vás již po třinácté zvou na akci pořádanou v rámci projektu "Internet v Telči 2012".
 

 
 

Po dobu folkového festivalu Prázdniny v Telči bude vybudována IT infrastruktura založená na moderních technologiích především z oblasti výstavby optických a bezdrátových sítí a názorně zprostředkováno seznámení s těmito produkty a novinkami.

Projekt je již tradičně doprovázen odborným seminářem, tentokrát s podtitulem "Výstavba veřejnoprávních sítí a jejich úloha s vazbou na systém centrálních registrů". Seminář je určen nejen pro zástupce krajů, měst a obcí, ale také odborné veřejnosti. Konat se bude v Hotelu U Hraběnky ve středu 8. 8. 2012. Cílem je představit záměry vedoucí k rozvoji elektornických služeb veřejné správy, objasnění úlohy veřejnoprávních sítí a ukázat formy a způsoby jejich výstavby. Letošní novinkou je oddělená sekce přednášek věnovaných problematice služeb IT ve zdravotnictví, tzv. eHealth.

Podrobný program akce naleznete na webových stránkách projektu "Internet v Telči 2012" nebo na níže uvedených odkazech:

- program sekce eGovernment

- program sekce eHealth

Celá akce bude vrcholit večerním programem, prosíme Vás tedy v případě zájmu o laskavé vyplnění této registrace, případně o zaslání emailu na adresu helpdesk.iti-net@autocont.cz. Umožněny jsou rovněž telefonické registrace na čísle +420 567 589 111.

 

Na příjemné prázdninové setkání se těší za organizační tým akce "Internet v Telči 2012"
Petr Pavlinec (Kraj Vysočina) a Petr Vejmělek (AutoCont CZ, a.s.)

 

Projekt je pořádán společností AutoCont CZ, a.s. a Krajem Vysočina, celá akce se koná pod záštitou starosty města Telče, pana Romana Fabeše. Konektivitu pro festival zajišťuje OptoNet Communication, spol. s r.o.

 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 24.7.2012 / 24.7.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze