Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pět společností užívá značku Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET

Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET
Již pět společností poskytující internetové připojení v Kraji Vysočina užívá značku Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET. Značka by měla být pro uživatele internetového připojení signálem, že poskytovatel nabízí výrobky prosazující myšlenku el. bezpečnosti a také, že se poskytovatel o tuto problematiku aktivněji zajímá.
 

 
 

Již pět společností poskytující internetové připojení v Kraji Vysočina užívá značku Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET. Značka by měla být pro uživatele internetového připojení signálem, že poskytovatel nabízí výrobky prosazující myšlenku el. bezpečnosti a také, že se poskytovatel o tuto problematiku aktivněji zajímá. Musí se jednat o společnost poskytující internetové připojení v Kraji Vysočina  splňující alespoň jedno z následujících kritérií - zabezpečené rozhraní k veřejné síti, monitoring a sběr provozních dat (Netflow s možností volby), aktivní upozorňování na nestandardní síťový provoz ze strany klienta, zabezpečený internet pro děti (filtrace, blacklisty), aktivní spolupráce s CSIRT.CZ, poskytování připojení přes IPv6 a vedení DNS záznamů v DNSSEC

Jedná se o společnosti, které poskytují internetové připojení v okresech Pelhřimov, Žďár nad Sázavou a Třebíč.  Přehled všech společností užívajících značku můžete nalézt zde. V nejbližším době plánuje pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost rozšíření značky také pro prodejce HW a SW a pro tvůrce webových stránek v Kraji Vysočina.

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 24.4.2012 / 24.4.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze