Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Termín uzavírky přihlášek vzdělávání seniorů se blíží

Termín uzavírky přihlášek vzdělávání seniorů se blíží
Do konce února se ještě mohou přihlásit zájemci z řad seniorů na Pelhřimovsku k účasti na vzdělávacích seminářích v rámci Univerzity třetího věku. Slavnostní zahájení se uskuteční 7. března 2012 od 13 hodin v Domově pro seniory Pelhřimov.
 

 
 

Kraj Vysočina ve spolupráci s Domovem pro seniory Pelhřimov a Vysokou školou polytechnickou Jihlava připravují společně zahájení nového kurzu Univerzity třetího věku s názvem Zdravý životní styl seniorů. Místem konání vzdělávacího cyklu je Domov pro seniory Pelhřimov a projekt je určen pro seniory z domovů pro seniory a domovů pro osoby se zdravotním postižením Kraje Vysočina a širokou veřejnost z Pelhřimova a okolí. Nový kurz bude zahájen až v září letošního roku, ale již nyní pořadatelé připravili pro zájemce o studium zkušební ročník, ve kterém si mohou bezplatně vyzkoušet tento druh studia seniorů.

 

Již 7. března si návštěvníci poslechnou přednášku na téma „Probudím se ve tři a už nezaberu!“ a následovat budou další zajímavé přednášky, které se uskuteční ve třítýdenních intervalech. Studijní témata budou více než zajímavá: Tajemství paměti – úvod do problematiky lidské paměti, Jak funguje naše tělo – orgánové hodiny, Efektivita tréninku paměti pro seniory, Základy životní rovnováhy a Emoce a zkušenosti.

 

Zájemci o studium se bližší informace dozví z webových stránek Kraje Vysočina a Domova pro seniory Pelhřimov, kde najdou pozvánku na slavnostní zahájení Univerzity třetího věku a přihlášku na zkušební ročník studia.

 

Organizátoři projektu srdečně zvou všechny přihlášené seniory ke studiu na Univerzitě třetího věku v Pelhřimově.

 

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 22.2.2012 / 22.2.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze