Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Jeďte v následujícím školním roce studovat na rok do regionu Champagne-Ardenne ve Franci

Jeďte v následujícím školním roce studovat na rok do regionu Champagne-Ardenne ve Franci
Kraj Vysočina ve spolupráci s Remešskou akademií (Académie de Reims) a regionem Champagne-Ardenne nabízí studentům z Vysočiny možnost studovat na střední škole v partnerském regionu ve Francii po dobu jednoho roku.
 

 
 

Kraj Vysočina již třetím rokem organizuje program s názvem Rok v Champagne-Ardenne, v rámci projektu mohou studenti středních škol z Vysočiny ve věku 15 – 17 let vycestovat na roční studium do partnerského regionu Champagne-Ardenne ve Francii. Program je určen pro studenty, kteří se rozhodnou rozvinout a zlepšit své dovednosti ve francouzském jazyce, prohloubit své mezikulturní znalosti, seznámit se s kulturou a způsobem života Francouzů a prožít obohacující zkušenost. 

 

Student je při studiích ve Francii začleněn do výuky podle stejných učebních osnov jako jeho francouzští spolužáci, přes týden bydlí společně s francouzskými studenty na internátě a o víkendu ve francouzské rodině.  

 

Studenti, kteří mají zájem přihlásit se do výběrového řízení, řádně vyplní formulář, který zašlou do 29. února 2012 e-mailem na mikulikova.a@kr-vysocina.cz. Jejich učitelé vyplní svá hodnocení studentů zvlášť a zašlou je jak e-mailem do 29. února 2012 na mikulikova.a@kr-vysocina.cz, tak poštou na adresu Martina Richtová Tomšů, OSH KrÚ, Žižkova 57, 587 33 Jihlava.  

 

Výběrové řízení se bude konat v první polovině března 2011. O přesném čase a místě konání výběrového řízení budou uchazeči informováni dopisem.  

 

Formuláře pro žáky i učitele společně s bližšími informacemi o programu naleznete níže v přiložených dokumentech.

 

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 16.2.2012 / 16.2.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze