Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Den bezpečnějšího internetu 2012

Den bezpečnějšího internetu
Den bezpečnějšího internetu je každoročně organizován mezinárodní sítí INSAFE. Je nepsaným pravidlem, že tento svátek všech příznivců bezpečnějšího internetu se koná druhý den v druhém týdnu druhého měsíce roku, takže pro nadcházející rok 2012 je jeho datum 7. února. Kraj Vysočina v souvislosti s tímto dnem vyhlásí v pátek 10. února výsledky soutěže Víš, co ti hrozí na netu?
 

 
 

Den bezpečnějšího internetu je každoročně organizován mezinárodní sítí INSAFE. Je nepsaným pravidlem, že tento svátek všech příznivců bezpečnějšího internetu se koná druhý den v druhém týdnu druhého měsíce roku, takže pro nadcházející rok 2012 je jeho datum 7. února. Kraje Vysočina (pracovní skupina elektronické bezpečnosti) v souvislosti s tímto dnem vyhlásí v pátek 10. února výsledky soutěže Víš, co ti hrozí na netu?

Více informací o dnu bezpečnějšího internetu naleznete zde.

Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina již 3 roky. Za dobu její existece se podílela na velké řadě aktivit souvisejích s šířením znalostí o této problematice mezi cílové skupiny, kterými jsou děti, rodiče, učitelé, malé a střední firmy v Kraji Vysočina. Více o aktivitách pracovní skupiny v roce 2012, můžete nalézt v Akčním plánu, který je ke stažení zde.  

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 7.2.2012 / 7.2.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze