Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference v Jihlavě 22. 11. 2010

Koference realizátorů
V pondělí 22. listopadu se v sídle Krajského úřadu kraje Vysočina uskuteční mezinárodní zahajovací konference česko-rakouského projektu MA-G 21, který je zaměřen na spolupráci mezi místní Agendou 21 v kraji Vysočina a programem „Gemeinde 21“ v Dolním Rakousku. Konference je určena jak realizátorům místní Agendy 21 na Vysočině, tak i všem ostatním zájemcům o tuto problematiku.
 

 
 
Konference ralizátorů

V pondělí 22. listopadu se v sídle Krajského úřadu kraje Vysočina uskuteční mezinárodní zahajovací konference česko-rakouského projektu MA-G 21, který je zaměřen na spolupráci mezi místní Agendou 21 v kraji Vysočina a programem „Gemeinde 21“ v Dolním Rakousku. Konference je určena jak realizátorům místní Agendy 21 na Vysočině, tak i všem ostatním zájemcům o tuto problematiku.

Na konferenci budou vedle samotného projektu realizovaného v rámci OP přeshraniční spolupráce Rakousko – Česká republika, představeny základní principy udržitelného rozvoje a místní Agendy 21 včetně jejich konkrétního uplatnění na příkladech z Dolního Rakouska a Vysočiny. V odpolední části bude možné na témata realizace a možností Agendy 21 na místní úrovni diskutovat s pozvanými odborníky, politiky a koordinátory. Akce začíná v 10:30 hodin.

Kontaktní osoba: fous.m@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 556

 

 
Zodpovídá: Martin Musil, DiS.
Vytvořeno / změněno: 16.10.2011 / 16.10.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze