Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajská pobočka VZP pro klienty přístupnější

VZP
Po dvouleté práci stavebníků bylo v pátek 9. září 2011 za účasti hostů otevřeno nové sídlo Krajské pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny pro Kraj Vysočina. Od začátku září je VZP přestěhována z nevyhovujících prostor historické budovy v centru Jihlavy do nové stavby v areálu bývalých kasáren v těšném sousedství sídla Kraje Vysočina.
 

 
 

„Otevření nové pobočky je především kvalitativním posunem a přínosem pro její zákazníky. Řada kritiků realizace stavby nové budovy by si měla být vědoma, že v konkurenčním prostředí i pojišťovna musí nabízet maximálně kvalitní službu a pohodlí svým klientům. Historická budova v centru města již dlouho těmto nárokům nedokázala vyhovět, proto vybudování nové pobočky i v této nelehké době změn ve zdravotnictví je krok správným směrem,“ konstatoval Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina a místopředseda Správní rady VZP.

 

Šestipatrová bezbariérová budova je postavena s důrazem na energeticky úsporný provoz. Originálně je řešeno i zakomponování budovy do svažitého terénu. Po široké lávce k hlavnímu vchodu návštěvníci vstoupí přímo do klientské haly s dětským koutkem. Samozřejmostí je již nyní i neplacené parkoviště s dostatkem parkovacích míst. V nejvyšším patře budovy je konferenční centrum s kapacitou 100 osob. To bude využíváno jednak jako školící centrum pro pracovníky VZP z celé ČR, ale si ho budou moci pronajmout i pořadatelé nejrůznějších vzdělávacích či zdravotně-preventivních akcí.

 

„Nové sídlo krajské pobočky naší pojišťovny je přínosem hlavně pro klienty. Své záležitosti budou nyní vyřizovat na jednom místě v klientské hale. Maximálně tak zjednodušíme a zrychlíme kontakt s našimi klienty. Maminky s kočárky pak mohou přijet přímo k přepážce,“ uvedl některé z výhod Jiří Kořínek, ředitel krajské pobočky VZP.

 

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 9.9.2011 / 9.9.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky > Památkový fond

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze