Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Youth for Youth – 13. – 15. 4. 2012

Seminář o možnostech mládeže v zahraničí.
 

 
 

Seminář Youth for Youth jubilejně podesáté

 

Všechny mladé lidi se zájmem o dění na mezinárodním poli, s chutí se seznamovat s novým prostředím a rozšiřovat si obzory zveme na seminář s názvem Youth for Youth, který se v dubnu uskuteční již podesáté. Přijeďte do Centra lidských zdrojů v Pelhřimově a seznamte se s programem Mládež v akci, který je ušit mladým lidem přesně na míru tak, aby se mohli kreativně a neformálně vzdělávat, navazovali mezinárodní přátelství a učili se od sebe navzájem. Seminář Vás dále seznámí s dalšími zdroji informací, kde lze nalézt podrobné a přesné informace o studiu v zahraničí, stážích a dalších programech rozvíjejících zapojení mládeže do veřejného dění.

 

Seminář je určen pro mladé lidi ve věku 13–19 let a bude probíhat v prostorách Centra lidských zdrojů v Pelhřimově. Účastníci neplatí žádný poplatek, ubytování a strava je zajištěna zdarma, pouze cestu tam a zpátky si hradí sami.

 

 

Termín: 13.–15. dubna 2012

Místo: Centrum lidských zdrojů Pelhřimov

 

Přihlášky je třeba zasílat v elektronické podobě na e-mail: mikulikova.a@slunceweb.cz a písemně na adresu KrÚ Kraje Vysočiny, Odbor školství, mládeže a sportu, Mgr. Alena Mikulíková, Žižkova 57, 587 33 Jihlava do 4. dubna 2012. 

 

Více informací na e-mailu: mikulikova.a@kr-vysocina.cz nebo na tel. 564 602 939.   

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Vilibald Prokop
Vytvořeno / změněno: 7.9.2011 / 7.9.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze