Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Víkendové závody Zlaté podkovy Kraje Vysočina ve výsledcích

Víkendové závody Zlaté podkovy Kraje Vysočina ve výsledcích
Humpolecký jezdecký areál školního statku hostil o víkendu 46. Finále seriálu závodů Zlatá podkova. Pořadatelé informovali, že se v třídenním klání utkalo 23 vozatajců a 99 sedlových koní. Vítězem Zlaté podkovy Kraje Vysočina se stal Petr Myška s koněm SANDRIK a v soutěži dvojspřeží se ze zlata radoval Jaroslav Kohout z JS Denisa Bratronice. Skvělou formu potvrdila i domácí Radka Dvořáková, která na koních své stáje JK Cavalier Rynárec zajela stříbrnou pozici ve Stříbrné podkově a dojela s minimálním odstupem od medailí čtvrtá a pátá v nejnáročnější Zlaté podkově.
 

 
 

Seriál závodů Zlatá podkova se v roce 2011 podstatně změnil. V rámci letošního seriálu se uskutečnilo 11 kvalifikačních závodů, dvanáctý finálový - v Humpolci. Jak informují specializované www stránky „procestoval“ ročník číslo 46 sedm krajů České republiky a tradičně zamířil i přes hranice, na Slovensko. Kromě nových míst pro kvalifikační kola získal i významnou záštitu: tu nad ním převzal předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch. 

 

Soutěže všestrannosti odstartovaly 9. dubna v Pardubicích, spřežení se postavila na startu poprvé 7. května v Semicích,humpolecké finále bylo připraveno na víkend 19. - 21. srpna 2011.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.8.2011 / 22.8.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze