Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Příprava „Regionální inovační strategie kraje Vysočina“

 

 
 

Nedílnou součástí projektu „Zvýšení kvality řízení Krajského úřadu kraje Vysočina“, neboli projektu „KVALITA09“, který kraj realizuje z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, je také příprava Regionální inovační strategie kraje Vysočina.

 

Při přípravě strategie bude provedena mimo jiné analýza stavu a potřeb regionu v oblasti vědy, výzkumu a inovací. Na základě připravené strategie budou navržena opatření k rozvoji ve zmíněné oblasti a stanoveny konkrétní postupy, jak pokroku dosáhnout.

 

 „Pro správné nastavení strategie je zapotřebí znát názor, zkušenosti, problémy či výhled činnosti do budoucna především z podniků, které se inovacemi v regionu zabývají. Z tohoto důvodu v současné době probíhá zmapování podnikatelského prostředí,  které se podílí na podpoře inovací v regionu. Toto šetření probíhá přímo ve 350 vytipovaných firmách kraje Vysočina,“ uvedl Martin Hyský, radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.

 

Pokud by se i Vaše firma chtěla zapojit do tohoto průzkumu, prosíme o kontaktování na e-mail: frysova.i@kr-vysocina.cz nebo telefonicky na 724 650 180, kde vám budou o tomto průzkumu poskytnuty podrobnější informace.

 

 

Příprava „Regionální inovační strategie kraje Vysočina“

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 25.7.2011 / 25.7.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze