Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Máte problém s elektronickou kriminalitou?

Mobilní verze webu

Webové prohlížeče pro děti

Existuje velké množství internetových prohlížečů, které byly vytvořeny přímo pro dětské uživatele a jsou navrženy tak, aby je co nejlépe ochránily před závadným obsahem.
 

 
 

Kidzui

Tento internetový prohlížeč pracuje v anglickém jazyce a zdarma si ho můžete stáhnout ze stránek www.kidzui.com. Obsahuje přes 800 000 prověřených stránek, videí a obrázků z celého světa.

 

Kidzui

 

KidSplorer

Internetový prohlížeč KidSplorer je také nabízen pouze v anglickém jazyce. Výhoodu je, že zde rodiče mohou nastavit například čas, který mohou děti trávit na internetu nebo zamezit přístup na určité www stránky. Je možné ho stáhnout ze stránek www.devicode.com jako trial verzi (časově omezená verze), poté je nutné program zakoupit.

KidSplorer

 

My Kids Browser

Tento prohlížeč je také pouze v anglickém jazyce, je možné ho stáhnout ze stránky www.mykidsbrowser.com/ jako trial verzy. A stejně jako předchozí prohlížeče, má i tento řadu užitečných funkcí jako je denní limit povoleného času u počítače nebo zákaz tisku stránek, apod.

My Kids browser

KidRocket

Dětský internetový prohlížeč je možné zdarma stáhnout z internetu. Je v anglickém jazyce a má opět několik užitečných funkcí, jako je omezené množství povolených www stránek, to znamená, že přístup na ostatní stránky je omezen.

Kidrocket

 

Kids Playground Web Browser

Tento internetový prohlížeč umožňuje přednastavení adres webových stránek – stránky jsou dítěti nabízeny v rolovacím menu programu. Je zdarma ke stažení z internetu v anglickém jazyce. 

Kids playground browser

 

Kids Web Menu

Tetnto prohlížeč je v anglickém jazyce a je možné ho stáhnout zdarma ze stránky http://www.kidswebmenu.com/. Umožňuje blokovat vybrané webové stránky.

Kids Web Menu

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 1.3.2011 / 1.3.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Máte problém s elektronickou kriminalitou?

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze