Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Dvě ocenění v požární ochraně pro osobnosti Vysočiny

Dvě ocenění v požární ochraně pro osobnosti Vysočiny
Mezi 42 novými oceněnými medailemi a plaketami Hasičského záchranného sboru České republiky byli 10. května 2011 u příležitosti státního svátku (8. května) také hejtman Vysočiny Jiří Běhounek a Miroslav Mateja, profesionální hasič a aktivní člen Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Slavnostní akt se konal na Trojském zámku v Praze.
 

 
 

Hejtman Vysočiny Jiří Běhounek byl oceněn, stejně jako velitel stanice profesionálních hasičů ve Velké Bíteši Miroslav Mateja, medailí za "Zásluhy o bezpečnost". Medaile "Za zásluhy o bezpečnost" se uděluje hasičům, občanským zaměstnancům nebo fyzickým osobám za dlouhodobé příkladné pracovní úsilí a osobní iniciativu na úseku požární bezpečnosti a ochrany obyvatelstva a majetku v rámci integrovaného záchranného systému nebo krizového řízení.

 

Nominační komentáře:

Jiří Běhounek - výrazně přispěl ke zvýšení připravenosti složek IZS kraje Vysočina, úspěšně řídil krizový štáb a následně povodňovou komisi kraje Vysočina při bleskových povodních v roce 2009. Velkou měrou rovněž přispěl ke zdárnému zvládnutí cvičení ZÓNA 2008.

 

Miroslav Mateja - medaili získal za dlouholetou aktivní práci na úseku požární ochrany. Zasloužil se o celkovou modernizaci požární stanice, dlouhá léta je aktivním členem Sdružení  hasičů Čech, Moravy a Slezska.

 

 

Dvě ocenění v požární ochraně pro osobnosti Vysočiny

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 11.5.2011 / 11.5.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze