Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Dolnorakouská zemská výstava 2011 slavnostně otevřena

DRZV 2011
Po dvou letech je pro všechny zájemce opět připravena Dolnorakouská zemská výstava, která je absolutním zlatým hřebem kulturního dění Dolního Rakouska, partnerského regionu kraje Vysočina. Letošní zemská výstava nabídne pod názvem „Získat – Objevit – Zažít v zemi Římanů Carnuntum“ napínavou cestu časem napříč tisíciletími. Pro návštěvníky jsou od 16. dubna do 15. listopadu připraveny nevšední a velkorysé expozice v Archeologickém parku Carnuntum a skanzenu Petronell, Muzeum Carnuntinum v Bad Deutsch-Altenburg a „Továrna na kulturu“ v Hainburg/Donau.
 

 
 

Za kraj Vysočina se slavnostního zahájení zúčastnil Vladimír Novotný, první náměstek hejtmana kraje Vysočina. „Dolnorakouská zemská výstava je nevšedním nástrojem pro posílení regionálního rozvoje, podporu podnikání a pro oživení cestovního ruchu. Z výstavy jsem viděl pouze část, ale rozhodně ji mohu všem doporučit. Pro návštěvníky z České republiky je velmi příjemné, že téměř všechny popisky jsou rovněž ve slovenštině, protože pořadatelé očekávají turisty zejména z Bratislavy, odkud to je k výstavním expozicím necelých 20 km,“ upřesnil V. Novotný.

 

Více informací o Dolnorakouské zemské výstavě 2011 „Získat – Objevit – Zažít v zemi Římanů Carnuntum“: www.dolnorakuska-vystava.sk  

 

 

Dolnorakouská zemská výstava

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.4.2011 / 18.4.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze