Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Jarní úklid v okolí silnic na Vysočině

Jarní úklid v okolí silnic na Vysočině
Po dlouhé zimě se úklid veřejných prostranství a okolí silnic nevyhnul ani Vysočině. Čistá Vysočina, třetí ročník tradičního sbírání odpadků v blízkostí komunikací, se koná po celém kraji od 8. do 15. dubna 2011. Ruku k dílu přiloží i členové Rady kraje Vysočina, kteří se zúčastní sběru 11. dubna 2011 po 16 hodině za Jihlavou na kopci Kolíbl směr Třebíč.
 

 
 

Společného úklidu Vysočiny se od roku 2009 zúčastnilo 21 tisíc občanů a sesbíralo se 90 tun odpadu. Zájemci, kterých se v letošním roce přihlásilo přes 17 tisíc, vyplnili dotazník pro lepší organizaci a ve druhém dubnovém týdnu budou dopraveni autobusovými dopravci do předem určených lokalit po celém kraji. Odpadky budou zanechány v pytlích v okolí silnic a jejich sběr zajistí Krajská správa a údržba silnic kraje Vysočina. Partnery jsou autobusoví dopravci v kraji Vysočina a společnost ASMJ.

 

„Tato aktivita se setkává každoročně se stále větším ohlasem. Jsem potěšen, že občanům Vysočiny není lhostejné jejich okolí a zapojují se v takovém počtu. Na druhou stranu by mě potěšilo více, kdyby nebylo nutné aktivity tohoto typu přádat,“ dodává k Čisté Vysočině Martin Hyský, radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.

 

 

 

Jarní úklid v okolí silnic na Vysočině

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 11.4.2011 / 11.4.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze