Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Václav Miláček

Oceněn v roce 2010
 

 
 

MUDr. Václav Miláček promoval na Lékařské fakultě UJEP Brno v roce 1968. V oboru pediatrie je dvouatestovaným lékařem a tedy i lékařem se specializovanou způsobilostí. Do Nemocnice Havlíčkův Brod nastoupil v roce 1968 jako lékař na dětské oddělení hned po promoci. Od roku 1987 zastával pozici primáře dětského oddělení, a to až do konce loňského roku. Pod jeho vedením se dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod stalo vyhlášeným a oblíbeným místem, kam přicházejí maminky se svými dětmi z celého kraje i mimo spádovou oblast nemocnice. Zároveň od prosince 2006 do konce roku 2009 působil na pozici  náměstka pro léčebnou péči Nemocnice Havlíčkův Brod. V nemocnici pracuje tedy plných 42 let.

V současné době pracuje na pozici lékaře dětské ambulance a stále pomáhá malým dětem. Je to skvělý lékař, jehož jméno se vrylo do historie české pediatrie a zejména pediatrie v kraji Vysočina. Člověk s velkým srdcem, plný životní moudrosti a životního optimismu.

Je čestným členem České pediatrické společnosti a již 18 let působí také ve výboru této společnosti. V devadesátých letech zastával funkci konzultanta pro Ministerstvo zdravotnictví ČR v oboru pediatrie. Taktéž působil jako lékař-konzultant pro Krajský úřad kraje Vysočina, byl členem zdravotní komise.


 
Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 9.2.2011 / 9.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze