Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vedení kraje Vysočina jednalo ve vlaku

jednání
Zatím poslední pravidelné úterní jednání Rady kraje Vysočina (23. 11. 2010) se kromě programu jednání drželo i jízdního řádu mimořádného vlakového spoje, kterým vyjela veřejnost podpořit ekologickou dopravu regionem. Na trase Jihlava - Havlíčkův Brod - Přibyslav - Žďár nad Sázavou - Křižanov a zpět se vlakem svezlo zhruba stovka cestujících, kteří si mohli vyzkoušet jízdu v různých kategoriích vagónů nebo si prohlédnout speciální přestavby konferenčního nebo jídelního vozu.
 

 
 

Na cestě regionem se setkali radní kraje se starosty. Dagmar Zvěřinová, senátorka a starostka Žďáru nad Sázavou si posteskla nad nepříliš vlídným prostředím nádraží svého města, na nádraží v Křižanově radní pozdravil nový starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. Zázemím pro cestující na hlavním vlakovém nádraží v Havlíčkově Brodě provedl členy rady kraje společně s ředitelkou regionální dopravy na Vysočině Lenkou Horákovou starosta města Jan Tecl.

 

Cestou regionem se za okny vlakové soupravy míhali také: budovaná cyklostezka Přibyslav – Žďár nad Sázavou nebo opravovaný Hesovský most. Neplánovaně se v zastávce Havlíčkův Brod potkal krajský vlak se členy Rady kraje Vysočina s rychlíkem vezoucím vedení Českých drah a zbyl čas i na přátelské a nakonec i pracovní setkání.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Vedení kraje Vysočina jednalo ve vlaku

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.11.2010 / 23.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze