Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Purpurové srdce za přínos v péči o předečasně narozené děti získala Magdalena Chvílová-Weberová z Nemocnice Havlíčkův Brod

Purpurové srdce
Občanské sdružení Nedoklubko ve spolupráci s Českou neonatologickou společností odměnilo letos poprvé cenou Purpurové srdce osoby, které se významným způsobem podílejí na péči o předčasně narozené děti. Cena Purpurové srdce v kategorií osobnost Nedoklubko patří v letošním roce lékařka dětského oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod Magdalena Chvílová-Weberová.
 

 
 

MUDr. Magdalena Chvílová-Weberová působí v  Nemocnici Havlíčkův od roku 1989 a od roku 2004 je zástupcem primáře dětského oddělení. Již řadu let je vedoucí lékařskou stanice Intermediární péče o novorozence (havlíčkobrodské oddělení má statut perinatologického centra II. typu). Na JIP pro novorozence se starají o miminka s nízkou porodní hmotností a o novorozence, kteří potřebují zvýšenou péči.  "Paní doktorka je velkou propagátorkou kojení a autorkou příručky o kojení a souvisejících věcech pro rodiče předčasně narozených dětí ," uvedla Petra Černo, tisková mluvčí Nemocnice Havlíčkův Brod.  

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.11.2010 / 16.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze