Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Mladý módní tvůrce ČR 2010 v Jihlavě

Mladý módní tvůrce ČR 2010 v Jihlavě
Jiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina zahájil 11. listopadu ve Sportovní hale SK Jihlava již 14. jihlavský ročník soutěže Mladý módní tvůrce ČR 2010. Studenti odborných učilišť a středních škol z celé České republiky, ale i ze zahraničí soutěžili celkem v osmi kategoriích. Ceny vítězům předala Marie Kružíková, radní kraje Vysočina pro oblast školství.
 

 
 

Prostory sportovní haly v Okružní ulici se proměnily ve velké přehlídkové molo plné extravagance a nadčasových módních modelů. Desítky studentů z celkem 26 škol soutěžily ve vytváření extravagantních účesů na téma Nevěsta ve víru extravagance, dále se modelky pod rukama mladých kosmetiček proměnily ve hvězdy pop-music a v neposlední řadě se také soutěžilo v úpravě dámských nehtů a to na téma cukrátka. Ve třech disciplínách uspěly i studentky z pořádající Střední školy obchodu a služeb Jihlava, které se umístily takto:

 

Dámský střih s úpravou

1. místo - Adéla Grundzová, SŠ obchodní a služeb Jihlava

 

Líčení – Hvězdy POP music

2. místo - Sandra Mirková, SŠ obchodu a služeb Jihlava

 

Nail Art – Cukrátka

2.místo – Michaela Poláková, SŠ obchodu a služeb Jihlava

 

„Je vidět, že úroveň soutěže Mladý módní tvůrce neustále stoupá. Dokladem toho je i účast škol ze Slovenska a Rakouska. Je až neuvěřitelné, jaké modely dnes mladí studenti svojí kreativitou dokáží vytvořit,“ dodala k soutěži Marie Kružíková, radní kraje Vysočina pro oblast školství.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 12.11.2010 / 12.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze