Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zlatý Ámos: Na nejoblíbenějšího učitele čeká výlet do Legolandu

Zlatý Ámos: Na nejoblíbenějšího učitele čeká výlet do Legolandu
Už jen necelé dva měsíce mají žáci základních a studenti středních škol na to, aby přihlásili svého učitele do ankety Zlatý Ámos 2010/2011. Možnost odeslat přihlášku skončí 31. prosince. „O hlavní výhru v podobě atraktivního zájezdu do Legolandu se může jen na Vysočině ucházet po 3845 učitelů základních škol a 2849 pedagogů středních škol,“ uvedla radní kraje Vysočina pro oblast školství Marie Kružíková.
 

 
 

„Minulé ročníky ukázaly, že stále existují učitelé, kterým jejich poslání dělá radost, dokáží své žáky zaujmout a motivovat nejen svoji osobností, ale i smyslem pro humor. To, že studenti mají možnost ocenit úsilí těchto pedagogů, je právě posláním této soutěže,“ domnívá se Marie Kružíková. 

 

V minulých deseti ročnících soutěže bylo nominováno celkem 19 kandidátů z Vysočiny. V roce 2006 titul pro Vysočinu vybojovala sympatická učitelka Základní školy Krásovy domky v Pelhřimově Ivana Krumplová. V loňském ročníku ankety se do finále probojovala Vladimíra Matějková ze Základní školy v Třebíči

 

Přihlášku svého oblíbeného pedagoga mohou podat pouze žáci základních a středních škol. Přihláška musí obsahovat stručnou charakteristiku oblíbeného učitele, vylíčení jedné společné příhody a také podpisy osob, které s nominací souhlasí. Více informací a formulář přihlášky je k dispozici na http://www.zlatyamos.cz/. V lednu a v únoru 2011 budou žáci obhajovat své nominované učitele před porotou v regionálních kolech. Vítězové těchto kol ještě musí projít semifinálem.  Než se dostanou do pražského finále, které se bude konat v pátek 25. března 2011.

 

  • Kateřina Peroutková, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad kraje Vysočina
    mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 11.11.2010 / 11.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze