Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Seminář Leonardo da Vinci, Program podpory odborných praxí

Dne 26. 10. 2010 se na KrÚ kraje Vysočina uskuteční seminář k programu celoživotního učení Leonardo da Vinci (zaměřen na odborné vzdělávání).
 

 
 

Náplň akce budou mít na starosti pracovníci Národní agentury pro evropské vzdělávací programy. Program semináře bude rozdělen na dopolední a odpolední část, kdy se dopoledne účastníci seznámí s programem  Leonardo da Vinci obecně a dále si budou moci vybrat ze tří workshopů, které budou zaměřeny na konkrétní aktivity programu – mobility, partnerství, adaptaci a inovaci postupů v odborné přípravě na zaměstnání či v něm samotném. Odpoledne proběhnou workshopy mobility a partnerství a k dispozici bude i možnost konzultace. Odpolední část doplní představení Programu podpory odborných praxí v Německu s příkladem dobré praxe za účasti kolegyně z Koordinačního centra česko-německých výměn mládeže Tandem Plzeň.

 

Seminář je určen pro pracovníky VOŠ, SOŠ, OU, U, úřadů práce, hospodářských komor, malých a středních podniků.

 

Začátek semináře bude v 10.00 hod. a ukončen bude v 16.00 hod.

 

Počet míst je omezen, přednost bude dána dříve přihlášeným. Přihlášky zasílejte do 16. 10. 2010 na adresu: Oddělení mládeže a sportu, KrÚ kraje Vysočina, Mgr. Alena Mikulíková, Žižkova 57, 587 33 Jihlava nebo na e-mail: mikulikova.a@kr-vysocina.cz.

 
Zodpovídá: Ing. Vilibald Prokop
Vytvořeno / změněno: 23.8.2010 / 23.8.2010
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze