Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina vydala výroční zprávu za rok 2009

Vysočina vydala výroční zprávu za rok 2009
Výroční zpráva kraje Vysočina za rok 2009, již čtvrtá v pořadí, je hotová. Kraj ji letos vydal pouze v elektronické podobě. „Vycházíme vstříc velké skupině uživatelů internetu a zároveň se chováme hospodárně. Další výhodou elektronické podoby je rychlost, s jakou můžeme informace s veřejností sdílet,“ řekl Zdeněk Kadlec, ředitel krajského úřadu. V jednadvaceti kapitolách se čtenář může seznámit s aktivitami krajské samosprávy i úřadu ve dvanácti uplynulých měsíců loňského roku.
 

 
 

Výroční zpráva je zpracována obdobným způsobem jako v předchozích letech. V jednadvaceti specializovaných kapitolách jsou čtenáři nabízeny praktické informace o fungování krajských institucí – nemocnic, krajské správy a údržby silnic nebo kulturních organizací, samostatná kapitola je věnována např. zemědělství a lesnictví, krajskému úřadu nebo Fondu Vysočiny. Prezentovány jsou nejen viditelné, veřejností sledované aktivity, ale i záměry s dlouhodobého charakteru, kdy výsledek není věcí řízení v jednom kalendářním roce – např. přípravy a realizace strategií apod.

 

Krajskou výroční zprávu za rok 2009 obdrží hejtmani z ostatních krajů i starostové obcí na území kraje Vysočina prostřednictvím internetové pošty, informováni budou i zástupci zahraničních partnerských regionů, zástupci všech krajských institucí v regionu, zhruba stovka knihoven, vysoké školy, největší firmy v regionu, krajské příspěvkové organizace a další. Veřejnost má možnost se s výsledky práce krajské samosprávy a krajského úřadu shrnuté do výroční zprávy seznámit na webových stránkách v sekci kraje pod odkazem:

http://www.kr-vysocina.cz/vismo5/zobraz_dok.asp?id_org=450008&id_ktg=300319&archiv=0&p1=4073

 

 

  • Více informací:
    Zbyněk Čech
    Odbor sekretariátu hejtmana
    Telefon: 564 602 146
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 7.7.2010 / 7.7.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze