Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Seminář Youth for Youth posedmé

ruce
Seminář Youth for Youth, tedy mládež pro mládež, se uskutečnil již posedmé. Tentokrát opět v Centru lidských zdrojů v Pelhřimově ve dnech 26.–28. března 2010. Na dvacet účastníků z celého kraje se sjelo, aby se dozvěděli zajímavé a přínosné informace o mezinárodních možnostech a aktivitách, které jim umožňuje program Mládež v akci zaštiťovaný Evropskou komisí.
 

 
 

Seminář byl obsahově zaměřen na mladé lidi, kteří mají zájem seznámit se se strukturou programu Mládež v akci, s jeho prioritami a akcemi, které jsou určeny pro mládež i pracovníky s mládeží. Důležitým faktorem semináře je předávání informací probíhá nikoli tzv. školní formou, ale zábavnou, prostřednictvím metod neformálního učení.

 

„Skupina, která se na seminář sjela, byla velice aktivní a zapálená se dovídat o všem, co se jí týká na poli mezinárodní spolupráce. Bylo znát, že se na semináři sešla parta, která možná bude nadále udržovat kontakt. I to je sekundárním cílem semináře Youth for Youth,“ uvedla Alena Mikulíková z krajského odboru školství, mládeže a sportu.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Y4Y

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.3.2010 / 31.3.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze