Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Soutěž o SKUTEK ROKU 2009

Znáte ve svém okolí někoho, komu není lhostejné prostředí, v němž žijeme, kdo přemýšlí o budoucnosti a zapojuje se do občanských aktivit v kraji Vysočina? Pak zbystřete pozornost, neboť soutěž o SKUTEK ROKU 2009 chce přispět ke zviditelnění těchto aktivit.
 

 
 

Kraj Vysočina v rámci projektu Vysočina 21, který je zaměřen na podporu místní Agendy 21 a udržitelného rozvoje, vyhlašuje soutěž pro veřejnost s názvem SKUTEK roku 2009. Společným cílem soutěže je vzbudit zájem veřejnosti o dobrovolné aktivity v neziskovém a podnikatelském sektoru a zároveň poděkovat těm, kteří se v této oblasti angažovali. Každá aktivita, která bude nominována, může sloužit jako inspirace pro aktivity další. Realizátoři nejlépe hodnocených aktivit se zúčastní slavnostního předání cen na některém z hradů nebo zámků v kraji Vysočina.

 

Nominovány mohou být jednotlivci i organizace, které svojí dobrovolnou aktivitou pomohly v některé z uvedených oblastí – sociální, zdravotně postižení, kultura a umění, životní prostředí, volný čas dětí a mládeže, zdraví, poradenství, osvěta a vzdělávání, propagace a realizace MA 21 a společenská odpovědnost firem. Počet nominovaných není omezen a svoje nominace můžete zadávat na www.kr-vysocina.cz /zdravykraj, nebo posílat od 1. 1. 2010 do 28. 2. 2010 na níže uvedené kontakty.

 

Všichni nominovaní se poté utkají ve veřejném hlasování, které bude probíhat od 1. března 2010 do 30. dubna 2010. Odborný dohled nad nominacemi a hlasováním bude mít porota složená ze zástupců kraje a neziskových organizací z Vysočiny.

Vítěz z každé oblasti obdrží cenu Křesadlo od výtvarníka Jana Herolda z Havlíčkova Brodu a věcný dar. Slavnostní vyhlášení nejlepších skutků proběhne v květnu 2010.

 

Pravidla soutěže jsou k dispozici na www.kr-vysocina.cz/zdravykraj , kde najdete také elektronický přihlašovací formulář, nebo můžete nominace zasílat v listinné podobě na adresu: Krajský úřad kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava (na obálku připište SKUTEK 2009)

Více informací poskytne Marta Vencovská (tel.: 564 602 556, e-mail: vencovska.m@kr-vysocina.cz) nebo Zuzana Krpálková (tel.: 564 602 562, e-mail: krpalkova.z@kr-vysocina.cz).

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.1.2010 / 13.1.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2015 > Duben

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze