Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

NA KRAJSKÝ ÚŘAD 4. LEDNA

Krajský úřad kraje Vysočina
Krajský úřad kraje Vysočina omezí 31. prosince 2009 provoz a využije tento den k údržbě počítačových sítí a provozních médií ve všech budovách, v nichž jsou umístěna jeho pracoviště.
 

 
 

Ve čtvrtek 31. prosince 2009 bude omezen provoz krajského úřadu, budovy sídla kraje Vysočina budou pro veřejnost uzavřené. Z důvodu výměny některých prvků počítačové sítě bude tento den v době od 7.00 do 24.00 hod. omezen také provoz počítačové sítě.

 

„Jedná se o nejefektivnější a nejúspornější řešení údržby informačních a technologických zařízení krajského úřadu. Výměna některých prvků zařízení totiž není bohužel možná za běžného provozu,“ uvedla Eva Janoušková, ředitelka sekce ekonomiky a podpory krajského úřadu. Zkušenosti z předchozích let ukazují, že řešení údržby složitých technologických zařízení během přelomu roku mají rovněž minimální negativní dopad na návštěvníky krajského úřadu.

 

Dovolujeme si v této souvislosti požádat veřejnost o vyřízení nezbytných úředních kroků ještě před koncem letošního roku. Od pondělí 4. ledna pak budou občané opět moci navštěvovat krajský úřad v běžných úředních hodinách.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.12.2009 / 22.12.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze