Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Na Vysočině jde k volbám 15 stran/ Zpráva aktualizována

volby
Na Vysočině se podzimních předčasných voleb do Poslanecké sněmovny zúčastní už pouze 15 stran. Z 16 kandidátních listin, které byly předloženy na krajský úřad, nebude zaregistrována pouze listina Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa (SPR-RSČ). Zmocněnec tohoto sdružení nepředložil ve stanovené lhůtě potvrzení o složení příspěvku na volební náklady. Chyby na ostatních kandidátkách byly ve stanoveném termínu odstraněny.
Aktualizace zprávy, 10. 9. 2009, 16:30 hod.
Ústavní soud uznal stížnost poslance Melčáka na zkrácení volebního období. Volby 9.-10. října nebudou. Politici změní ústavu, volit asi budeme v listopadu. (idnes.cz)
 

 
 

Krajský úřad kraje Vysočina ostatní bezchybné kandidátky oficiálně zaregistroval. Na území ČR budou moci občané ve volbách vybírat z 22 stran či hnutí. Na Vysočině bude výběr užší, pouze z 15 registrovaných stran, které reprezentuje 277 kandidátů.

 

Ve všech krajích kandidátní listiny předložilo 16 z 22 volebních stran. Největší výběr by měli mít voliči v Praze, kde kandiduje 19 uskupení. Nejméně kandidátek - 15 - by po registraci mohli mít v jižních Čechách a na Vysočině.

V minulých parlamentních volbách v roce 2006 se o přízeň voličů utkalo v kraji Vysočina 19 stran a hnutí, které zastupovalo 267 kandidátů.

 

Seznam stran, jejichž kandidátní listiny byly zaregistrovány (které zaregistrovaly kandidátní listiny):

Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE , TÍM LÉPE!!! – jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!!

 

TOP 09

Občanská demokratická strana

Česká strana sociálně demokratická

Komunistická strana Čech a Moravy

Suverenita – Strana zdravého rozumu

Strana zelených

Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová

SDŽ – Strana důstojného života

Dělnická strana

Strana svobodných občanů

Věci veřejné

Česká pirátská strana

STOP

Občané.cz

 

Aktualizace zprávy, 10. 9. 2009, 16:30 hod.

Ústavní soud uznal Melčákovu stížnost na zkrácení volebního období. Volby 9.-10. října nebudou. Politici změní ústavu, volit asi budeme v listopadu. (idnes.cz)

 

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.9.2009 / 10.9.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze