Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Setkání pěstounských a osvojitelských rodin

Letošní předprázdninové setkání pěstounských a osvojitelských rodin v Rodinném proběhlo v centru Srdíčko ve Žďáře nad Sázavou. Program přilákal 19 rodičů s 24 dětmi. Jako host se setkání zúčastnila Alena Michalová, vedoucí Poradny náhradní rodinné péče Sdružení pěstounských rodin z Brna a její kolegyně Hana Opatřilová.
 

 
 

Zatím co se děti věnovaly hračkám, dospělí se dozvěděli podrobnosti o nové aktivitě - vzniku Asociace náhradních rodin České republiky a jejích klubů na území našeho kraje. Diskuzi vedli přítomní rodiče také ke knihám a brožurám s tematikou náhradního rodičovství

 

Všichni, kteří měli ještě chuť a čas se přesunuli do Polničky, kde je vybudované krásné přírodní hřiště pro děti s možností svezení se vláčkem. „Setkání se povedlo, dokonce jsme ani nezmokli. Některé rodiny se znaly, někteří se viděli poprvé, ale určitě ne naposled. V odpoledních hodinách se všichni zase rozjeli do svých domovů- ať již směrem do Pelhřimova, Havlíčkova Brodu, Telče nebo Žďáru nad Sázavou,“ popsala atmosféru Milada Bárková z krajského odboru sociálních věcí.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.7.2009 / 2.7.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze