Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

NA KRAJSKÝ ÚŘAD 5. LEDNA

Krajský úřad kraje Vysočina
Krajský úřad kraje Vysočina omezí 2. ledna 2009 provoz a využije tento den k údržbě počítačových sítí a provozních médií ve všech budovách, v nichž jsou umístěna jeho pracoviště.
 

 
 

V pátek 2. ledna 2009 bude omezen provoz krajského úřadu, budovy sídla kraje Vysočina budou pro veřejnost uzavřené. Z důvodu výměny některých prvků počítačové sítě bude v době od 7.00 do 24.00 hod. omezen také provoz počítačové sítě.

 

„Jedná se o nejefektivnější a nejúspornější řešení údržby informačních a technologických zařízení krajského úřadu. Výměna některých prvků zařízení totiž není bohužel možná za běžného provozu,“ uvedla Eva Janoušková, ředitelka sekce ekonomiky a podpory krajského úřadu. Zkušenosti z předchozích let ukazují, že řešení údržby složitých technologických zařízení během přelomu roku mají rovněž minimální negativní dopad na návštěvníky krajského úřadu.

 

Pokladna a pracoviště CZECH POINT na krajském úřadě budou otevřené pouze do úterý 23. 12. 2008.

Ve středu 31. 12 2008 dojde ke krácení úředních hodin: 8:00 – 13:00 hod.

 

Dovolujeme si v této souvislosti požádat veřejnost o vyřízení nezbytných úředních kroků ještě před koncem letošního roku. Od pondělí 5. ledna pak obyvatelé budou opět moci navštěvovat krajský úřad v běžných úředních hodinách.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 16.12.2008 / 16.12.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze