Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hledá se sestra roku 2008

Sestra roku
Redakce odborného časopisu Sestra vyhlásila už IX. ročník soutěže Sestra roku. Hledá se v ní „nejlepší“ zdravotní sestra ve třech kategoriích – Sestra v nemocniční a ambulantní péči, Sestra v sociální péči a Sestra ve výzkumu a vzdělávání. Navíc je každoročně udělována Čestná cena za celoživotní dílo v ošetřovatelství. Přihlaste svou kandidátku nebo kandidáta a pomozte mu získat toto prestižní ocenění!
 

 
 

Soutěž je určena všem sestrám, porodním asistentkám, sestrám domácí a sociální péče i dalším nelékařským zdravotním pracovníkům. Kandidáty na ocenění Sestra roku mohou navrhovat jak jejich kolegové, nadřízení a lékaři tak i  zástupci odborných společností a pacienti. Formulář včetně důležitého motivačního dopisu se musí zaslat na adresu časopisu Sestra nejpozději do 5. prosince 2008. Formulář včetně podrobných pravidel soutěže naleznete na webových stránkách soutěže www.sestraroku.cz, v odborném časopise Sestra a ve Zdravotnických novinách.

 

Při hledání vítěze se bude posuzovat zejména nadstandardní přístup při zvládání náročných situací, vykonání výjimečného činu v každodenní ošetřovatelské praxi nebo aktivity směřující ke zkvalitňování vzdělávacího systému v oblasti zdravotnictví a ošetřovatelství.

Eva Neuwirthová, odbor sekretariátu hejtmana
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 161
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 21.11.2008 / 21.11.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze