Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Třešťské divadelní jaro / Třešť

 

 
 
název
Třešťské divadelní jaro / Třešť
organizátor autor
MěKS Třešť

Přehlídka ochotnických divadelních souborů Třešťské divadelní jaro.
TDJ je krajovou postupovou přehlídkou ochotnických divadelních souborů s možností nominace na národní přehlídky Divadelní Třebíč a Divadelní Děčín, Popelka Rakovník, Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, na Náchodskou Prima sezónu a Šrámkův Písek může porota doporučit.
Na přehlídce bylo odehráno celkem 19 představení z toho 13 soutěžních. Porota pracovala ve složení Marie Kotisová (herečka, režisérka z Karlových Varů), MgA. Vladimír Zajíc (dramaturg a dramatik z Hradce Králové) a Josef Brůček (dlouholetý bývalý ředitel Městského kulturního střediska v Bechyni). Doprovodné akce TDJ:
„Vtip na scéně“- postupné "inscenování" nejslavnějších divadelních her. Každý večer je otevřena i loutková scéna a po skončení dětských představení mají děti možnost prohlédnout si loutkářské zákulisí. „Rozborové semináře“
Po odehrání divadelní hry a po poradě porotců se vždy v prostorách baru konají veřejné rozborové semináře. „Divadelní střípky“ denně aktualizované fotozpravodajství. „Festivalový zpravodaj „OKO“- zaručené zprávy, horké novinky, drby ze zákulisí, postřehy poroty, čerstvé dojmy soutěžících i diváků. Cena abonenta, Cenu diváka. Divácká anketa - určí divácky nejpřitažlivější představení.
Informace na tel.: 567 224 561
nebo e-mail: meks@ctn.cz
http://www.meks.cora.cz

Třešťské divadelní jaro
 
Zodpovídá: Bc. Veronika Švarcová
Vytvořeno / změněno: 7.3.2008 / 10.3.2008
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Mapa webu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze