Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysočina bezpečný region

Mobilní verze webu

Kalendář soutěží Sborů dobrovolných hasičů v kraji Vysočina na rok 2003

 

 
 

 

OSH Havlíčkův Brod

číslo

okrsku

název

okrsku

konání okrskového kola v požárním sportu

poznámka

dne

pořádající

SDH

místo

začátek hod

1

Golčův Jeníkov

31.5.03

Skryje

Skryje

13,00

 

2

Maleč

10.5.03

Nová Ves u Ch.

Nová Ves

13,00

115 let SDH

3

Chotěboř

17.5.03

Libice n/Doub.

Libice n/D.

8,00

120 let SDH

4

Ždírec n/Doubravou

31.5.03

Ždírec n/Doub.

Ždírec n/D:

12,00

 

6

Havlíčkova Borová

24.5.03

Slavětín

Slavětín

12,00

 

7

Přibyslav

24.5.03

Dlouhá Ves

Dlouhá Ves

13,00

80 let SDH

8

Štoky - Šlapanov

17.5.03

Štoky

Štoky

13,00

65 let SDH

9

Havlíčkův Brod

7.6.03

Perknov

Plovárenská

8,00

 

10A

Lípa

31.5.03

Dobrohostov

Dobrohostov

13,00

100 let SDH

10B

Herálec

31.5.03

Koječín

Koječín

13,00

80 let SDH

11

Lipnice n/Sázavou

31.5.03

Leština u Věže

Leština

9,00

100 let SDH

12

Světlá nad Sázavou

8.6.03

Nová Ves u Sv.

Nová Ves

13,00

115 let SDH

13

Okrouhlice

24.5.03

Chlístov

Chlístov

13,00

 

14

Kámen

31.5.03

Olešná

Olešná

12,30

120 let SDH

15

Habry

31.5.03

Habry

Habry

13,00

 

16

Leština u Světlé

24.5.03

Kynice

Kynice

13,00

 

17

Ledeč nad Sázavou

24.5.03

Bělá

Bělá

9,00

100 let SDH

18

Hněvkovice

24.5.03

Kamenná Lhota

Kam. Lhota

13,00

 

Okresní kolo PS

28.6.03

OSH + SDH

Chotěboř

8,00

125 let SDH

Okresní kolo MH + dorost

17.5.03

OSH + SDH

Podmoklany

8,00

 

ZPV MH + dorost

4.10.03

OSH + SDH

Podmoklany

8,00

 

Liga LVMH

20.9.03

Podmoklany

Podmoklany

8,00

 

 

 

OSH Jihlava

číslo

okrsku

název

okrsku

konání okrskového kola v požárním sportu

poznámka

dne

pořádající

SDH

místo

začátek

hod

1

Jihlava

31.5.

Vyskytná n/Jihl.

Vyskytná n/Jihl.

13,00

 

2

Polná

24.5.

Brzkov

Brzkov

12,30

 

3

Zhoř

1.6.

Zhoř

Věžnice

12,30

 

4

Karla Vozába

10.5.

Puklice

Puklice

12,30

 

5

Brtnice

31.5.

Příseka

Příseka

13,00

nebo 12,30

6

Dl. Brtnice

7.6.

Hladov

Hladov

13,00

 

7

Stará Říše

18.5.

Markvartice

Markvartice

13,00

 

8

Nová Říše

11.5.

Dolní Vilímeč

Dolní Vilímeč

13,00

 

9

Telč

1.6.

Telč

Telč

13,00

 

10

Sedlejov

25.5.

Urbanov

Urbanov

13,30

 

11

Mrákotín

24.5.

Řásná

Řásná

13,00

 

12

Horní Dubenky

31.5.

Panské Dubenky

Panské Dubenky

13,00

 

13

Třešť

17.5.

Hodice

Hodice

13,00

 

14

Batelov

8.5.

Nová Ves

Nová Ves

14,00

 

15

Dušejov

31.5.

Dušejov

Dušejov

13,00

 

16

Větrný Jeníkov

31.5.

Vyskytná n/Jihl.

Vyskytná n/Jihl.

13,00

 

17

Vyskytná n/Jihl.

31.5.

Vyskytná n/Jihl.

Vyskytná n/Jihl.

13,00

 

Okresní kolo PS

21.6.

OSH Jihlava

Batelov

07,00

 

Okresní kolo MH

23.5.

OSH Jihlava

Řásná

15,00

 

Okresní kolo dorostu

24.5.

OSH Jihlava

Řásná

14,00

 

Liga MH

31.5.

Pavlov

Pavlov

13,00

 

 

 

OSH Pelhřimov

číslo

okrsku

název

okrsku

konání okrskového kola v požárním sportu

poznámka

dne

pořádající

SDH

místo

začátek

hod

1

Pelhřimov

17.5.

Proseč p.Křem.

Hřiště

13:00

 

2

Kojčice

24.5.

Kojčice

Hřiště

13:00

 

3

Rynárec

7.6.

Mezná

Hřiště

13:00

 

4

Božejov

7.6.

Božejov

Hřiště

16:00

 

5

Červená Řečice

7.6.

Červená Řečice

Hřště

14:00

 

6

Nový Rychnov

10.5.

Nový Rychnov

U HZ

13:00

 

7

Nová Cerekev

17.5.

Moraveč

Hřiště

13:00

 

8

Horní Cerekev

31.5.

Horní Cerekev

U Kult. domu

13:00

 

9

Vyskytná

17.5.

Vyskytná

Hřiště

13:00

 

10

Pacov

31.5.

Bedřichov

Hřiště

12:00

 

11

Košetice

31.5.

Košetice

Hřiště

13:00

 

12

Hořepník

3.5.

Hořepník

Stadion

13:00

 

13

Lukavec

28.6.

Křešín

U HZ

13:00

 

14

Kámen

10.5.

Obrataň

Hřiště

13:00

 

15

Obrataň

10.5.

Obrataň

Hřiště

13.00

 

16

Velká Chyška

24.5.

Samšín

U HZ

13:00

 

17

Humpolec

24.5.

Hněvkovice

Hřiště

13:00

 

18

Mladé Bříště

24.5.

Hněvkovice

Hřiště

13:00

 

19

Kejžlice

25.5.

Křepiny

Hřiště

13:00

 

20

Senožaty

31.5.

Senožaty

Hřiště

13:00

 

21

Želiv

10.5.

Vřesník

U HZ

13:00

 

22

Kamenice n. Lipou

7.6.

Rodínov

Hřiště

13:00

 

23

Počátky

30.5.

Častrov

Hřiště

16:00

 

24

Žirovnice

10.5.

Žirovnice

U HZ

16:00

 

25

Černovice

1.5.

Černovice

U zámku

13:00

 

Okresní kolo PS

12.7.

OSH Pelhřimov

Stadion

07:00

 

Okresní kolo MH

17.5.

Obrataň

Hřiště

07:00

 

Okresní kolo dorostu

17.5.

Obrataň

Hřiště

13:00

 

Liga MH

7.6.

Počátky

U HZ

09:00

 

 

 

OSH Třebíč

číslo

okrsku

název

okrsku

konání okrskového kola v požárním sportu

poznámka

dne

pořádající SDH

místo

začátek hod

1

Budišov

25.5.

Rohy

 

13:00

 

2

Mohelno

27.6.

Senorady

 

17:00

 

3

Želetava

17.5.

Bítovánky

 

15:00

 

4

Čáslavice

29.6.

Babice

 

13:30

 

5

Domamil

11.5.

Domamil

 

13:00

 

6

Hrotovice

9.8.

Hrotovice

 

13:30

 

7

Jinošov

8.6.

Krokočín

 

8:00

 

8

Výčapy

25.5.

Mikulovice

 

9:00

 

9

Kralice

24.5.

Březník

 

15:00

 

10

Lipník

18.5.

Lipník

 

8:00

 

11

Myslibořice

24.5.

Přešovice

 

 

 

12

Třebelovice

18.5.

Mladoňovice

 

13:00

 

13

Nové Syrovice

8.6.

Hornice

 

13:00

 

14

Studenec

7.6.

Třesov

 

13:30

 

15

Okříšky

25.5.

Petrovice

 

13:30

 

16

Opatov

24.5.

Opatov

 

14:00

 

17

Rudíkov

25.5.

Oslavička

 

13:00

 

18

Svatoslav

13.9.

Svatoslav

 

14:00

 

19

Stařeč

25.5.

Markvartice

 

9:00

 

20

Vladislav

18.5.

Kojatín

 

8:00

 

21

Přibyslavice

1.6.

Přibyslavice

 

13:00

 

22

Bransouze

1.6.

Radošov

 

13:00

 

23

Třebíč

8.5.

Sokolí

 

9:00

 

24

Mor. Budějovice

17.5.

Zvěrkovice

 

8:30

 

25

Jemnice

23.8.

Jemnice

 

13:30

 

26

Náměšť n./Osl.

25.5.

Náměšť n./Osl.

 

9:00

 

27

Jaroměřice n./Rok.

25.5.

Blatnice

 

9:00

 

Okresní kolo PS

22.6.

OSH Třebíč

Petrovice

8:00

 

Okresní kolo MH

31.5.

OSH Třebíč

Petrovice

8:00

 

Okresní kolo dorostu

31.5.

OSH Třebíč

Petrovice

14:00

 

Liga MH

29.6.

Kněžice

 

10:00

 

 

 

OSH Žďár nad Sázavou

číslo

okrsku

název

okrsku

konání okrskového kola v požárním sportu

poznámka

dne

pořádající

SDH

místo

začátek

hod

1

Bobrová

25.5

Radešín.Svratka

Radešín.Svratka

13,00

 

2

Bohdalov

24.5

Pokojov

Pokojov

16,00

 

3

Bystřice n.P.

18.5.

Domanín

Domanín

8,00

 

4

Dalečín

11.5.

Sulkovec

Sulkovec

8,30

 

5

Dolní Loučky

25.5

Kaly

Kaly

9,00

 

6

Dolní Rožínka

18.5.

Dolní Rozička

Dolní Rozička

8,00

 

7

Doubravník

18.5.

Litava

Litava

9,00

 

8

Jimramov

18.5.

Trhonice

Trhonice

8,00

 

9

Křižanov

16.5.

Křižanov

Křižanov

17,00

 

10

Měřín

18.5.

Dědkov

Dědkov

13,00

 

11

Heřmanov

11.5.

Heřmanov

Heřmanov

13,00

 

12

Nedvědice

25.5.

Ujčov

Ujčov

8,00

 

13

Nové Město n.M.

25.5.

Rokytno

Rokytno

8,00

 

14

Nové Veselí

8.6.

Březí n.Osl.

Březí n.Osl.

13,00

 

15

Radostín n.Osl.

1.6.

Pavlov

Pavlov

14,00

 

16

Rovečné

10.5.

Rovečné

Rovečné

14,00

 

17

Sněžné

17.5.

Sněžné

Sněžné

14,00

 

18

Strážek

17.5.

Meziboří

Meziboří

16,00

 

19

Svratka

24.5.

Křižánky

Křižánky

14,00

 

20

Štěpánov n.S.

8.6.

Prosetín

Prosetín

8,00

 

21

Věcov

11.5.

Věcov

Věcov

13,00

 

22

Velká Bíteš

1.6.

Níhov

Níhov

13,00

 

23

Velká Losenice

31.5.

Velká Losenice

Velká Losenice

14,00

 

24

Velké Meziříčí

8.6.

Lavičky

Lavičky

14,00

 

25

Žďár nad Sázavou

25.5.

Hamry n.S.

Hamry n.S.

8,00

 

Okresní kolo PS

21.6.

Lavičky

Lavičky

8,00

 

Okresní kolo MH

24.5.

Nové Město n.M.

Nové Město n.M.

7,45

 

Okresní kolo dorostu

24.5.

Nové Město n.M.

Nové Město n.M.

12,45

 

Liga MH

13.9.

Nové Město n.M.

Nové Město n.M.

8,00

 

 

 
Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 25.4.2003 / 25.4.2003

 

Cesta: Titulní stránka > Vysočina bezpečný region > Orgány krizového řízení kraje > Bezpečnostní komise RK > 2004-2001

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze