Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Prosba o pomoc - využití kapacit školních 3D tiskáren

 

 
 

Vážené dámy, vážení pánové,

Obracíme se Na Vás, jako na vedoucí školských odborů jednotlivých krajů České Republiky, s prosbou o pomoc. Pan Jaromír Mlynář, člen skupiny Heart Warrior, na svém e-shopu spustil projekt, ve kterém zdarma nabízí plastový zakladač sloužící k výraznému usnadnění šití tkalounů na doma vyráběné roušky. Tiskne ho na 3D tiskárnách v jejich firmě a zasílá ho všem kteří dnes šijí roušky pro IZS i běžné občany. Bohužel došlo z naší strany k jistému podcenění případného zájmu, kdy se nám během dvou dnů sešly požadavky na více než 10 000 kusů těchto přípravků. Tímto Vás chci jménem skupiny Heart Warrior požádat o to, zda by bylo možné využít i kapacit 3D tiskáren na školách ve Vašich krajích, které jsou v současné době uzavření škol nevyužité. Školský odbor pro Liberecký Kraj už nám skrze Mgr. Dagmar Kasalovou nabídl svou pomoc ale i tak jsou kapacity nedostatečné. Níže přikládám link na již zveřejněnou výzvu EDULK pro ředitele jednotlivých škol Libereckého Kraje a také na e-shop pana Mlynáře, kde je možné stáhnout aktuální verzi SW pro 3D tiskárny.

https://www.edulk.cz/P%C5%99%C3%ADsp%C4%9Bvky/tabid/72/EntryId/6413/Moznost-zapojeni-skoly-do-procesu-vyroby-rousek-vyuzitim-3D-tisku.aspx  

https://shop.3dsun.cz/rousky-c66/siti-rousek-i354/?fbclid=IwAR0-XSnidifoKKpxCGdys2h5pKKTUugpJgyG4bOA-6wKUNHdWmF8wHJtvO4  

V případě, že byste naší prosbě vyhověli, bych Vás a ředitele škol ve Vašich krajích, chtěl ještě požádat, o zasílání všech vyrobených přípravků na adresu společnosti CPS Servis a to hned ze dvou důvodů. Jde hlavně o evidenci a pokrytí jednotlivých objednávek, které zasíláme zdarma a za druhé: Pan Mlynář domluvil rozesílání přípravků pomocí ČP také zdarma, ale je to momentálně jen pro poštovní uzel v Berouně.

Samozřejmě náklady spojené s přepravou školám pokryjeme.

 

Za případnou pomoc mnohokrát děkujeme

František Krbec

člen skupiny Heart Warrior

 
Zodpovídá: PaedDr. Vladimír Zelený
Vytvořeno / změněno: 23.3.2020 / 23.3.2020
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze