Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Mladá univerzita Waldviertel – Vysočina opět bavila

Mladá univerzita Waldviertel – Vysočina opět bavila
Akademickou slavností byla v závěru minulého týdne ukončena v dolnorakouském Raabsu další Mladá univerzita Waldviertel – Vysočina, letos s mottem „Objev v sobě badatele“. Prázdninový kemp pro stovku dětí z obou stran hranice, který každoročně pořádá Dolní Rakousko a Kraj Vysočina, byl pro účastníky opět skvělou příležitostí zažít pravou univerzitní atmosféru, dozvědět se něco nového, procvičit si cizí jazyky i poznat nové kamarády. „Je skvělé, že každým rokem má o Mladou univerzitu zájem více a více dětí. Už nyní pracujeme s partnery z Dolního Rakouska na přípravě jubilejního 10. ročníku,“ uvedla krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Slavnostního zakončení v kampusu v Rabbsu se v pátek 11. srpna zúčastnili i rodiče a sourozenci přihlášených dětí, přednášející, zástupci Kraje Vysočina, Dolního Rakouska a sponzorů. Samozřejmě nechybělo složení závěrečného slibu a přádávání diplomů, tak aby účastníci zažili prázdninové univerzitní studium se vším všudy. O hudební doprovod na akademické slavnosti se postarala skupina BEE BAND z Jihlavy.


Mladá Univerzita Waldviertel – Vysočina, která se letos uskutečnila v termínu od 7. do 11. srpna, se odehrává v univerzitním kampusu v Raabsu, jeden den pak stráví děti v Kraji Vysočina. 

Mladá univerzita Waldviertel – Vysočina opět bavila

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 15.8.2017 / 15.8.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Servis pro

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze