Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Miroslav Marek

Oceněn v roce 2010
 

 
 

Miroslav Marek byl spolu s dalšími dvěma osobami před 20 lety u myšlenky založit Agenturu Dobrý den. Originální nápad umístit a rozšiřovat v okresním městě Pelhřimov sbírku rekordů a kuriozit nemá v České republice a svým uceleným rozsahem i ve světě obdoby.

Miroslav Marek díky systematické práci kolektivu nadšených lidí, který po celých 20 let vede, vybudoval image Pelhřimova a je jednou z osob, která spolupracuje i na know how kraje Vysočina. Patří mezi osobnosti kraje Vysočina. Cílevědomě pracuje spolu s týmem spolupracovníků na originálním projektu, který nemá v ČR obdoby, je uznávaným konzultantem v oblasti zábavního PR, spoluautorem knihy Česká kniha rekordů, osobitě spolupracuje s krajem Vysočina na komunikačních kampaních v oblasti třídění odpadu.

Své aktivity spojené s regionem Vysočina Agentura Dobrý den prezentuje po celém světě, na veletrzích a patří k oblíbeným organizátorům společenských, sportovních, kulturních, v posledních letech i komerčních akcí. V současné době patří k top turisticky vyhledávaných cílům na Vysočině. Obsáhlý archiv roky shromažďovaných zajímavostí je vyhledávaným námětem pro scénáristy a dramaturgy. Miroslav Marek na celé řadě projektů osobně spolupracuje, zajímavé projekty sdílí s krajem Vysočina.


 
Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 9.2.2011 / 9.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze