Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Novým ředitelem krajských cestářů je Jan Míka

Krajská rada jmenovala do funkce ředitele Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Jana Míku (55 let) z Havlíčkova Brodu. Krajské silničáře povede od 1. března 2009.
 

 
 

Jan Míka má vysokoškolské vzdělání, v minulosti zastával různé vedoucí pozice ve veřejné správě. Má bohaté zkušenosti s investicemi, kontrolou i auditem, nakládáním s prostředky EU, působil i jako projektový manager.

 

„V organizaci chystám zkvalitnit hlavní činnost, zavést systém ISO 9001, transparentně definovat procesy, racionalizovat vnitřní předpisy, odpovědnosti a zpětné vazby od zřizovatele a zákazníků, stanovit účinné kontrolní mechanismy a zajistit, aby organizace se svými prostředky, prostředky kraje a případně s prostředky EU nakládala hospodárně, efektivně a účelně,“ uvedl Jan Míka.

 

„Od vybraného kandidáta na funkci nového ředitele očekáváme především využití jeho řídících, praktických i teoretických zkušeností ,“ zdůraznil Libor Joukl, náměstek hejtmana pro oblast dopravy a majetku.

 

Jan Míka nahradí ve funkci ředitele Krajské správy a údržby silnic Zdeňka Vacka, který organizaci vedl od dubna 2007. Správa a údržba silnic kraje Vysočina vznikla 1. ledna 2007 sloučením všech pěti okresních organizací správ a údržeb silnic v kraji Vysočina. V současné době správa zaměstnává celkem 738 pracovníků a stará se o technický stav 4579 km silnic II. a III. tříd v majetku kraje Vysočina.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 

Novým ředitelem krajských cestářů je Jan Míka

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.2.2009 / 17.2.2009

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze